جزئیات خبر
به مناسبت گرامیداشت روز شهدا در سازمان فرهنگی سیاحتی کوثر برگزار شد
1397/12/22 - تقدیر از پرسنل شاهد و ایثارگر سازمان فرهنگی سیاحتی کوثر
به گزارش پایگاه خبری گروه هتلهای کوثر، مراسم بزرگداشت روز شهدا در سازمان فرهنگی سیاحتی کوثر با حضور دکترعلی عباس کمری و جمعی از فرزندان شهدا و ایثارگران شاغل در این مجموعه برگزار شد.
دکترعلی عباس کمری مدیرعامل سازمان فرهنگی سیاحتی کوثر روز چهارشنبه 22 اسفند در مراسم بزرگداشت روز شهدا ضمن تبریک این روز و سالروز تأسیس بنیاد شهید گفت: بنیاد یادگار بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران و نهادی ارزشی و مقدس است که تا امروز خدمات زیادی را به جامعه ایثارگری ارائه داده است، البته باید به این نکته توجه داشت که هر میزان به خانواده شهدا و ایثارگران خدمت شود باز هم جوابگوی فداکاری‌های آنان نیست.
وی ادامه داد: روز بزرگداشت شهدا یادآور ایثارگری‌هایی است که برای مقاومت در برابر ظلم و دفاع از این مرز و بوم انجام شده است و عده‌ای از بهترین فرزندان این کشور از بالاترین داشته خود، یعنی جانشان گذشتند تا آرمان‌های انقلاب برقرار بماند و انشاالله همه ما ادامه‌دهنده راه این عزیزان باشیم.
کمری با اشاره به حضور جمعی از فرزندان شهدا و ایثارگران در سازمان فرهنگی سیاحتی کوثر گفت: این عزیزان در مجموعه مدیریتی و بدنه سازمان و در پست‌ها و نقاط مختلف مشغول به خدمت هستند و انتظاری که از این مجموعه وجود دارد این است که مدال با ارزش ایثارگری همواره ملاک کار قرار داده شود و در مسیر خدمت بهترین و بالاترین کارها چه برای جامعه ایثارگری و چه برای عموم مردم انجام شود.
مدیرعامل سازمان فرهنگی سیاحتی کوثر با بیان اینکه ایثارگری دارای سطوح مختلفی است و می‌تواند در بخش‌های مختلف بروز و ظهور کند ادامه داد: امروز دیگر شرایط سال‌های جنگ نیست، اما امکان ایثارگری همچنان وجود دارد و هرکس در هر جایگاهی که قرار دارد می‌تواند با انجام درست کار خود و ارائه خدمت مناسب شکلی از ایثار را نشان دهد.
وی با بیان اینکه در مجموعه سازمان فرهنگی سیاحتی کوثر تلاش در این راستا بوده که از کمک ایثارگران در این مجموعه به شکل منسجم‌تری استفاده شود افزود: این عزیزان نیز در مجموعه بسیار پرتلاش و مفید ظاهر شده‌اند و کارهای تک تک آنان برای ما بسیار ارزشمند است.
کمری در ادامه به ارائه توصیه‌هایی برای فعالیت‌های کاری در مجموعه سازمان فرهنگی سیاحتی کوثر پرداخت.
گفتنی است در این مراسم از فرزندان شهدا و ایثارگران شاغل در سازمان فرهنگی سیاحتی کوثر تقدیر به عمل آمد و همچنین به مناسبت پاسداشت مقام روز شهید با اهدای دسته گل و لوح یادبودی به دکتر کمری و همچنین انگشتر متبرکی اهدایی از طرف مقام معظم رهبری ( مدظله العالی) از ایشان به عنوان یادگار شهید والامقام موسی کمری تجلیل کردند.


تهران - خیابان آیت اله طالقانی
خیابان ایرانشهر شمالی - روبروی خیابان اراک
پلاک137 - سازمان فرهنگی سیاحتی کوثر
021-88304390
©2017 Kosar Hotels, All Right Reserved